Banda / bareta LED pentru TV 32″, Vestel, 17DLB32NER1 315 DLD4 VNB 3528 H ETI M04, 30099526
Adauga la favorite
SKU: M540045
Categorie: Accesorii si piese TV
Etichete: 17DLB32NER1 315 DLD4 VNB 3528 H ETI M04, 30099526, Banda / bareta LED pentru TV 32", Vestel
| Fisa / Conector 1: | 2-pini |
| pentru Panel de: | 81,28cm (32″) |
| Nr. de LED-uri bara 1: | 11 |
| Lungime LED-Bar 1: | 575 mm |
Viziteaza si celelalte produse din categoria Accesorii si piese TV.
Ne poti contacta si pe Facebook.
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Reduceri!
Accesorii si piese TV
Set 5 buc banda / bareta LED pentru TV 55″, Panasonic, 23545277
Reduceri!
Accesorii si piese TV
Cablu HDMI Premium e-SWC, 5 m, 4K, Ethernet, 18 GB/s, 60 Hz, Negru
Cablu HDMI Premium e-SWC, 10 m, 4K, Ethernet, HSWE 1.4, Negru
Cablu HDMI Premium e-SWC, 1.5 m, 4K, 3D, Ethernet, 60 Hz, Negru